Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna to dział medycyny skupiający się na zapewnieniu wysokiej jakości życia osobom zdrowym poprzez działania zapobiegawcze, zorientowane na profilaktykę starzenia się skóry oraz działania rekonstrukcyjne, których celem jest odtworzenie stanu sprzed tego procesu. W praktyce medycyna estetyczna skupia się również na działaniach zmierzających ku niwelowaniu defektów urody – zarówno wrodzonych, jak i nabytych.

Gabinet medycyny estetycznej Zielona Góra

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną i szeroką ofertą  nowoczesnych, mało inwazyjnych  zabiegów  rewitalizacji, odmładzania i leczenia skóry. Zabiegi medycyny estetycznej stanowią kompromis pomiędzy głęboko ingerującymi zabiegami medycyny plastycznej, a charakteryzującymi się powierzchownym oddziaływaniem zabiegami kosmetycznymi. Zabiegi medycyny estetycznej – takie jak mezoterapia frakcyjna czy mezoterapia igłowa – oddziałują zarówno na skórę głęboką, jak i naskórek niosąc za sobą spektakularne efekty. Ze względu na możliwość stymulowania naturalnych procesów regeneracji skóry efekty zabiegów z zakresu medycyny estetycznej utrzymują się przez długi czas po zabiegu.

Medycyna estetyczna – przed zabiegiem…

Strona ta umożliwi Państwu podjęcie decyzji
o skorzystaniu z danego zabiegu medycyny
estetycznej, poprzez szereg kluczowych
informacji na temat jego działania,
procesu wykonywania, wskazań
i przeciwwskazań, efektów i okresu
ich utrzymywania się.

Mam nadzieję, że zawarte na stronie
informacje pomogą Państwu w wyborze
metody leczenia oraz ułatwią
korzystanie z naszych usług. Jednocześnie w przypadku wystąpienia pytań lub wątpliwości w kwestiach kwalifikacji do zabiegu lub ewentualnych powikłań, jakie mogą wystąpić po zabiegu zapraszam do kontaktu.

W gabinecie Aleja 88 Zielona Góra wszystkie zabiegi wykonuje dyplomowany lekarz medycyny estetycznej przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu oraz wysokiej jakości produktów renomowanych marek. Nasze zabiegi są bezpieczne. Dokładamy wszelkich starań, aby ograniczyć ryzyko ewentualnych powikłań do minimum.

Kamila Dudkiewicz – dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

No post found