Wybielanie zębów

Wybielanie zębów to zabieg z zakresu stomatologii estetycznej. Wykonuje się go przede wszystkim w celu usunięcia z zębów przebarwień i osadów, które na przestrzeni czasu zmieniły naturalny kolor naszych zębów. Decydując się na wybielanie zębów warto pamiętać o tym, że każdy z nas ma zróżnicowany kościec, a co za tym idzie u każdego efekt wybielania inny. Pacjenci, których zęby ze względu na kolor kośćca są naturalnie żółtawe mogą skorzystać z bardziej inwazyjnej metody na piękny biały uśmiech – ultra cienkich licówek.

O czym należy pamiętać decydując się na wybielanie zębów?

wybielanie zębów Zielona GóraWybielanie zębów to zabieg z efektem terminowym. Oznacza to, iż z czasem nasze zęby znowu zmienią kolor. Wpływa na to dieta oraz nawyki związane z higieną jamy ustnej. Efekt wybielania zębów może szybko zniknąć jeśli nie ograniczymy spożycia kawy i herbaty, a także liczby wypalanych w ciągu dnia papierosów. Nikotyna bardzo przebarwia zęby.

W zależności od wybranej metody wybielania zębów po zabiegu należy bezwzględnie przestrzegać wskazań stomatologa w zakresie dozwolonej diety.

BlancOne® CLICK

Szybkie i skuteczne wybielanie po higienizacji

BlancOne® CLICK to produkt do szybkiego wybielania, przeznaczony dla osób, które chcą w praktyczny i szybki sposób uzyskać bielszy uśmiech po zabiegu higienizacji stomatologicznej.

Wystarczy zaledwie 10 minut, aby uzyskać zaskakujące efekty i jaśniejszy wygląd Twoich zębów!

BlancOne®CLICK jest także doskonałym rozwiązaniem, jeśli chcesz zapoznać się z wybielaniem zębów, nawet w przypadku osób, które boją się nadmiernej wrażliwości spowodowanej zabiegami wybielania. Chociaż wszystkie produkty z linii BlancOne praktycznie nie powodują problemu nadwrażliwości, to BlancOne® CLICK jest z pewnością najdelikatniejszy z całej linii, ponieważ:

  • wykorzystuje niskie stężenie nadtlenek karbamidu (16%)
  • nie wymaga zabezpieczania dziąseł
  • zabieg trwa tylko 10 minut

Po wypróbowaniu BlancOne® CLICK możesz zdecydować się na jeszcze głębsze i trwalsze efekty, wybierając terapię BlancOne® TOUCH albo ULTRA.

Jak działa Blancone® CLICK

Po wymieszaniu dwóch składników BlancOne® CLICK, składnika wybielającego i aktywatora, nanosi się żel na zęby i naświetla specjalną lampą emitującą niebieskie światło przez 10 minut. Dzięki specjalnemu składowi i wykorzystaniu energii światła powstający tlen nie jest przenoszony na zewnątrz (żel puchnie), ale pozostaje uwięziony w żelu i jest całkowicie przenoszony w kierunku szkliwa, co pozwala na maksymalny efekt wybielania. Dzięki specjalnemu mechanizmowi działania BlancOne® CLICK umożliwia skuteczne wybielanie przy użyciu niskiego stężenia nadtlenku wodoru. BlancOne® CLICK nie powoduje odwodnienia szkliwa ani nadwrażliwości. Podobnie jak wszystkie produkty BlancOne® nie zawiera składników znoszących nadwrażliwość ani remineralizujących. Poproś dentystę lub higienistkę dentystyczną o użycie BlancOne® CLICK za każdym razem, kiedy masz oczyszczane zęby: biały i rozświetlony uśmiech uzyskasz dzięki jednemu kliknięciu!   BlancOne CLICK to kosmetyczny produkt terapeutyczny do wybielania, zgodny z dyrektywą 2011/84/UE.

BlancOne® TOUCH

Delikatne działanie wybielające dla każdego

Jako preparat, który ma zapewniać delikatne i skuteczne wybielanie zębówBlancOne® TOUCH jest pierwszym produktem przeznaczonym do użytku w gabinecie, wykorzystującym niskie stężenie nadtlenku, tak jak produkty do wybielania w domu. Zamiast czekać 10–15 dni, stosując BlancOne® TOUCH możesz mieć natychmiast bielszy i jaśniejszy uśmiech, korzystając z licznych korzyści:

  • całkowitego bezpieczeństwa
  • braku zabezpieczeń dziąseł
  • jednej, 30-minutowej sesji
  • bez użycia nakładek na zęby

BlancOne® TOUCH jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto chce mieć zawsze piękny uśmiech. Dzięki niskiemu stężeniu nadtlenku i stosowaniu pod nadzorem personelu stomatologicznego preparat BlancOne® TOUCH nie stanowi żadnego zagrożenia i może być stosowany częściej. To oznacza, że Twoje zęby będą zawsze białe i jasne.

Jak działa BlancOne® TOUCH

Po wymieszaniu dwóch składników BlancOne® TOUCH, składnika wybielającego i aktywatora, żel nanosi się na zęby i naświetla specjalną niebieską lampą przez 5 minut. Dzięki specjalnemu składowi i wykorzystaniu energii światła powstający tlen nie jest przenoszony na zewnątrz (żel puchnie), ale pozostaje uwięziony w żelu i jest całkowicie przenoszony w kierunku szkliwa, co pozwala na maksymalny efekt wybielania. Po zakończonym działaniu usuwa się żel i nanosi na nowo w kolejnym cyklu. Jedna sesja obejmuje łącznie 4 cykle wybielania. W przypadku wyjściowo ciemniejszego koloru zębów można dodatkowo podczas tej samej sesji przeprowadzić opcjonalny czwarty cykl. BlancOne® TOUCH skutecznie wybiela przy użyciu niskiego stężenia nadtlenek karbamidu (16%), nie odwadnia szkliwa i nie wywołuje nadwrażliwości. Podobnie jak wszystkie produkty BlancOne® nie zawiera składników znoszących nadwrażliwość ani remineralizujących, co oznacza, że Twoje zęby są zawsze bezpieczne! Po zakończeniu zabiegu personel pokaże Ci, jak stosować pisak BlancOne® STICK do podtrzymywania efektów w domu, który stanowi element terapii. W celu dokończenia terapii i stabilizacji wyników uzyskanych w gabinecie należy stosować ten specjalny pisak raz dziennie przez 14 dni.   BlancOne TOUCH to kosmetyczny produkt terapeutyczny do wybielania, zgodny z dyrektywą 2011/84/UE

 

Wybielanie zębów Zielona Góra

Zlokalizowany na terenie Zielonej Góry gabinet stomatologiczny Aleja 88 oferuje wybielanie zębów przy użyciu najnowocześniejszych metod, w tym również metody nakładkowej. Dzięki najnowocześniejszej technologii jesteśmy w stanie uzyskać olśniewający efekt. Metoda nakładkowa doskonale usuwa przebarwienia, a jednocześnie nieznacznie zmienia naturalny kolor zębów, dzięki czemu większość pacjentów zauważa wyraźną poprawę kolorytu zębów już po pierwszym zabiegu wybielania.