Aleja 88: Stomatologia Zielona Góra

DSC_5600

Aleja 88 to nowy, a zarazem bardzo nowoczesny gabinet stomatologiczny w Zielonej Górze stworzony z myślą o wygodzie pacjenta. Komfort pacjentów, szczególnie przy rozległych zabiegach jest dla nas bardzo ważny, dlatego tak dużą uwagę przywiązujemy do wyposażenia. Nasz gabinet stomatologiczny może się poszczycić naprawdę bogatym zapleczem sprzętowym, dzięki któremu wykonujemy pełne spektrum zabiegów stomatologicznych – od leczenia ubytków, po profesjonalne wybielanie zębów.

Dentysta, którego nie musisz się bać

Zapewniamy miłą atmosferę oraz bezstresowe i bezbolesne leczenie z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Nasz stomatolog każdorazowo zapoznaje pacjenta z protokołem zabiegu, dzięki czemu wiesz, co dzieje się na każdym etapie leczenia. Informowanie pacjentów o podejmowanych przez dentystę krokach jest dla nas bardzo ważne. W ten sposób nie tylko zyskujemy Twoje zaufanie, ale mamy możliwość rozwiania wszelkich obaw i wątpliwości jeszcze przed rozpoczęciem zabiegu.

Nie tylko gabinet stomatologiczny

Nasza placówka współpracuje z wykwalifikowanym i doświadczonym ortodontą. W ramach oferowanej opieki ortodontycznej zapewniamy kompleksowe leczenie wad zgryzu u dzieci oraz dorosłych. Pracujemy na klasycznych aparatach ruchomych oraz najnowocześniejszych systemach aparatów stałych oraz nowoczesnych aparatów invisalign. Chętnie testujemy nowości, a te, które przejdą przez sito naszej weryfikacji polecamy pacjentom. Dzięki temu nasz gabinet stomatologiczny i ortodontyczny nieustannie się rozwija, jednocześnie budując pozycję branżowego eksperta na terenie miasta Zielona Góra i w okolicy.

Stomatolog z najlepszym możliwym zapleczem

Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz materiały wysokiej jakości. Swoje kwalifikacje oraz umiejętności stale podnosimy na licznych kursach medycznych, aby wprowadzać nowe technologie i metody leczenia. Jesteśmy zawsze o dwa kroki przed konkurencją, oferując pacjentom najskuteczniejsze rozwiązaniach ich problemów. Wdrażamy wyłącznie bezpieczne procedury i sprawdzone protokoły zabiegowe.

Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego zlokalizowanego przy al. Wojska Polskiego 88a w Zielonej Górze.