Zespół

Rafał Bury

– LEKARZ DENTYSTA –

Dr Rafał Bury, ukończył Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie. Dentysta z wieloma zainteresowaniami, od motoryzacji po naukę metody oddechu Wimma Hofa.

W naszym gabinecie zajmuje się głównie leczeniem ortodontycznym.
Po pracy możemy spotkać Doktora na siłowni, a w okresie zimowym nad zbiornikiem wodnym, gdzie morsuje.
Na co dzień bardzo pozytywnie nastawiony do życia, twardo stąpający po ziemi oraz lubiący żartować.
Słucha rockowej, starej muzyki.
Pasjonat podróży i smakosz dobrego jedzenia.
W okresie młodości był zawodnikiem ZLKL Zielona Góra i startował w zawodach rzutu młotem.
Dumny mąż i ojciec dwójki dzieci.

Aleksandra Ryzińska

– LEKARZ DENTYSTA –

Dr. Aleksandra Ryzińska w 2005 roku ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie. Po odbyciu stażu i zdaniu Lekarsko – Dentystycznego Egzaminu Państwowego rozpoczęła specjalizację z periodontologii.
Szkoliła się w chorobach błony śluzowej i przyzębia w poradni periodontologii Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej PUM, a także podczas licznych kursów specjalistycznych.
W 2009 roku przeprowadziła się do Zielonej Góry gdzie ukończyła szkolenie specjalizacyjne uzyskując w 2014 roku tytuł specjalistki chirurgii stomatologicznej. W naszym gabinecie zajmuje się szeroko pojętą chirurgią, leczeniem w powiększeniu tj.: mikrochirurgia, leczenie zachowawcze i endodontyczne.
Stale podnosi swoje kwalifikacje aktualizując wiedzę na szkoleniach polskich i zagranicznych.
Prywatnie żona i matka z zamiłowaniem do wędrówek górskich i koncertów rockowych.

Dominika Noskowska-Szpura

– LEKARZ DENTYSTA –

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Dyplom lekarza dentysty uzyskała w 2005 roku. Od tego czasu nieustannie pomaga swoim pacjentom w uzyskaniu idealnego uśmiechu.

Stara się zawsze dbać także o komfort psychiczny podczas wizyt. Nieustannie uczestniczy w szkoleniach, aby podnosić swoje kwalifikacje.

Jej pasją jest ortodoncja i kompleksowe spojrzenie na pacjenta. Duża uwagę zwraca na profilaktykę wad zgryzu u dzieci, o czym świadczą piękne uśmiechy jej dwójki dzieci.

Joanna Sendera

– LEKARZ DENTYSTA –

Dr. Joanna Sendera w 2014 roku ukończyła z wyróżnieniem Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie. W pracy stawia na jakość i profesjonalizm. Od ponad 5 lat pracuje przy użyciu mikroskopu, a jej największą pasją w stomatologii było do tej pory leczenie kanałowe. Widząc jednak coraz większe zapotrzebowanie na kompleksowe leczenie estetyczne oraz lawinowo wzrastającą liczbę pacjentów bólowych z problemami w stawach skroniowo-żuchwowych, postanowiła rozwijać się w tej dziedzinie. We wrześniu 2022 roku ukończyła roczne, międzynarodowe szkolenie Curriculum Okluzji Akademii Dawsona. Zdobytą tam wiedzę i umiejętności miała zaszczyt poszerzyć podczas kilku dni spędzonych w gabinecie jednego z wykładowców The Dawson Academy na przedmieściach Chicago (IL, USA).

Daria Mauduk

– LEKARZ DENTYSTA –

Naukę ukończyła w 2014 roku na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, po czym wróciła do rodzinnej Zielonej Góry.

W gabinecie zajmuje się leczeniem zachowawczym, endodoncją i protetyką oraz stomatologią dziecięcą. Uczestniczka kursów, podczas których nieustannie podnosi swoja wiedzę i umiejętności stomatologa.

W pracy zwraca uwagę aby leczenie przeprowadzone było zgodnie z aktualną wiedzą i wysoką starannością. Pacjenci doceniają jej delikatność i empatię.

Wizyta z pewnością przebiegnie w miłej atmosferze a żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.

Patrycja Woropaj

– LEKARZ DENTYSTA –

Patrycja Woropaj to lekarz dentysta zajmujący się stomatologią zachowawczą , endodoncją oraz chirurgią.

Stomatologia jest dla niej nie tylko pracą, a pasją i motywacją do ciągłego rozwoju. W trakcie zabiegu dobro pacjenta stawia na pierwszym miejscu.

W czasie wolnym uwielbia dalekie podróże i sport .

Marlena Sawicz

– HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA –

Karolina Cisek

– HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA –

Diana Tumińska

– HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA –

Marlena Śramkiewicz

– HIGIENISTKA STOMATOLIGICZNA –